אריחים מיוחדים לחיפוי מטבחים

איזור המטבח הינו האיזור המרכזי בכל בית או דירה בה אנו גרים .המטבח משמש מקום מפגש לבני המשפחה , מקום אירוח לקרובים וחברים ,מעבר להיותו מקום להכנת אוכל ובישול....המטבח משמש כרקע לשיחות נפש , החלפת דעות , מפגשים אישיים ועוד ....

בשל כך מושקעים במטבח משאבים רבים ובמשך השנים הרבות של מגורים בבית , זוכה המטבח ליחס מועדף על פני שאר החדרים- כולם נמצאים בו בשמך היום , האורחים רואים אותו תמיד ,ולכן חשוב שהוא יהיה מעוצב כראוי ולכן גם מחופה כראוי .שטח החיפוי שעל קיר המטבח הינו השטח הנראה ביותר לעין ולכן יש להקדיש לו תשומת לב יתרה .

אנו מבינים זאת ולכן אספנו עבורכם מבחר עצום של אריחי חיפוי למטבח ואריחים ליצירת משטחי מטבח , בכדי שתוכלו בקלות לבחור את הרקע למקום החשוב הזה בחייכם ,שתוכלו להעניק לו את תשומת הלב שאתם חושבים שמגיעה לו .

אנו מציעים לכם אריחים בסגנונות שונים : כפרי, מודרני, צבעוני מאוד או שקט, "אנגלי" , קלאסי או נועז – כל סגנון מוצא אצלנו מענה .

מגוון במידות בו מופיעים האריחים הינו עצום : אריחים קטנים , או גדולים , מלבניים או מרובעים , משושים או מתומנים , בכל מידה ובכל צורה , בכל גוון ובכל טקסטורה , הכל נמצא כאן .