חיפוש
  • רוחמה שרון

כתם בעברנו

לכולנו זה קורה מידי פעם: נכנסים למטבח ועל משטח העבודה כתם שפשוט מסרב להעלם. לא משנה מה תעשו, האדון נשאר שם .זכר לחורבן, עדות חיה ל (למה בעצם?) ובכן , זה קורה גם לנו.

בפעם האחרונה בה נכנסתי למטבח שלי הופיע שם כתם עגול על ה"שיש" הלבן ומאן להעלם. לא משנה במה השתמשתי. you name it ....

ואז נזכרתי שבעצם, יש לנו חברת בת שמייבאת חומרי טיפול לריצופים וגם חומר ניקוי לכלים סניטריים ומשטחים ! (אמיתי, לא המצאתי) ופניתי אל רן (שהוא גם הבן הבכור שלי ) שמייבא את המוצרים הללו ובקשתי שיארגן משלוחה של Constance .


טוב, כל השאר , ברור שהוא היסטוריה, גם הכתם. צלמתי תוך כדי (כי עלה לי הרעיון שאם זה מצליח אני מפרסמת) אתם תבינו הכל מהתמונות.

*Constance מגיעה בבקבוק ספרי נוח מאוד לשימוש. נוזל שמנקה מבלי להתקיף את המשטח המטופל, ריח נעים וצבע - עוד יותר (תראו הכל בתמונות). יתכן שתצטרכו לחזור מספר פעמים עד שהכתם יעלם לגמרי אל דאגה , החומר אינו מזיק למשטח המטופל ואינו רעיל.

זה מה שצפוי לך אם נתקלת ב Constance

#ניקויאריחים #ניקוימשטחים #ניקויכליםסניטריים #ניקוימשטחיקיסר #ניקוישישלמטבח #ניקויכתמיםמקיסר #ניקוימשטח #ניקוישיש


217 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

רוחמה שרון .רגיל זה לא בשבילך רבניצקי 6 א.ת. סגולה פתח תקווה טל 03-9312047

קרמיקה למטבח    טרה קוטה    קרמיקה לאמבטיה    אריחים מצוירים     משרביות    כיורים בעבודת יד    ריצוף טרצו    קרמיקה ופסיפס לבריכה    קלינקר    אריחים צבעוניים    ריצופי אנטי סליפ     אריחים צבעוניים     פסי גמר לחיפוי     אריחי תלת מימד      אריחים בצורות בלתי רגילות 
קלינקר וטרה קוטה  לריצוף חוץ   כיורים צבעוניים    מרצפות מצוירות

אריחים בלתי רגילים  מרצפות מצוירות  משרביות  אריחי טרה קוטה  כיורים מעוצבים   קרמיקה